fbpx

Náš tým

Martin Janouch

terapeut a lektor
Na své cestě za poznáním jsem absolvoval Biomedicínské a biokybernetické inženýrství na ČVUT a 1.LF UK. To ale zcela neuspokojilo mé chápání vesmíru i fungování lidského těla. Proto jsem pokračoval dál studiem tradiční čínské medicíny v TCM Institut a v Číně, studiem koučinku, komunikačních metod, psychologie a osobního rozvoje. Veškeré toto poznání jsem později spojil v jeden uchopitelný celek a snažím se ho předávat dále. Mým hlavním cílem je, aby si každý našel svojí životní cestu a užil si ji v každé chvíli. V současnosti na mě můžete narazit v centru TČM a komunikační terapie SanTao v Českých Budějovicích. Účastním se množství přednášek a seminářů v Čechách i zahraničí, kde vystupuji jako přednášející i nadšený posluchač. Občas se toulám ulicemi rodného města, občas cvičím Qi Gong a medituji v parku, nebo spokojeně sedím v čajovně. Pravidelně mě můžete potkat i v divoké přírodě Asie, která je mým druhým domovem. Celý můj život se koncentruje do přítomného okamžiku, celá definice mé osoby a životní pouti se dá shrnout do dvou slůvek: Já jsem.

Michaela Frýbová

laktační poradkyně, průvodkyně vědomým mateřstvím
Stala jsem se laktační poradkyní, abych mohla pomáhat s tou nejkrásnější věcí mezi matkou a dítětem. Vytvořila jsem setkání těhotných žen, které se nazývá Zázrak kojení. Začala jsem se věnovat také kontaktnímu rodičovství a ekologické hygieně. S dcerou Níňou jsme začaly s látkovými plenkami a nakonec jsme přešli na BKM( bezplenková komunikační metoda). To vše a mnohem víc jsem začala předávat ženám na seminářích, kurzech i osobně. Tím se z laktační poradkyně stala i průvodkyně vědomým mateřstvím.

Markéta Aubrechtová

terapeut
Láska a blízký vztah k přírodě mě přivedli ke studiu přírodovědecké fakulty, které mi dalo odborné znalosti v daném oboru. Měla jsem možnost podniknout několik cest za poznáním života a způsobu léčby izolovaných domorodých kmenů. Nejen při těchto cestách jsem pochopila, že být terapeutem a mít možnost uzdravit jiné lidi je životním posláním. Posláním, které bych chtěla plnit co nejsvědomitěji. Člověk povětšinou vnímá nemoc jako něco negativního ve svém životě, ale pro mě má vlastní nemoc znamenala životní cestu, za kterou jsem nesmírně vděčná. Jelikož to byla právě ona, která mi otevřela možnost nahlédnutí, umožnila pochopení a pocítění fungování čínské medicíny na vlastní kůži. Komplexní pohled a propojenost tradiční čínské medicíny vedoucí k uzdravení a celkové harmonii lidského těla i duše, mě oslovili natolik, že jsem absolvovala studium tradiční čínské medicíny na TCM Institutu. Ve své léčbě se pokouším využít a zkombinovat všech svých dosavadních znalostí a v neposlední řadě využít co nejvíce empatie a vcítění se do svých pacientů. Moc ráda Vám na Vaší cestě uzdravení podám svou pomocnou ruku.