Kde nás najdete?

SanTao
Resslova 27
370 04 České Budějovice

 

Otevírací doba: na objednávku

Napište nám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Jak se k nám dostanete?

MHD

Vystoupíte na autobusové zastávce U Zelené ratolesti (čísla linek 1,3,14,21). Pokud jedete z centra, půjdete po směru jízdy k první křižovatce a zde zahnete doprava. Pokud jedete od sídlišť, vrátíte se kousek zpátky k první křižovatce a přejdete hlavní silnici. Ulicí Resslova půjdete rovně a na druhé křižovatce mírně doleva. Po cca. 100 metrech za druhou křižovatkou je po levé straně vidět vjezd do zahrady, na jejímž konci stojí žlutý domek. Zde sídlíme. Od zastávky k nám je to 333 metrů.

Vystoupíte na autobusové zastávce Mariánské náměstí (čísla linek 2,4,6,9,11). Pokud jedete z centra, půjdete po směru jízdy k prvnímu přechodu přes hlavní silnici, kterou přejdete. Pokud jedete směrem od IGY, vrátíte se k první křižovatce a zahnete doleva. Půjdete kolmo na Pražskou třídu, ulicí Holečkova. Projdete jí na konec a zde zahnete doprava do ulice Resslova. Po cca. 100 metrech je po levé straně vidět vjezd do zahrady, na jejímž konci stojí žlutý domek. Zde sídlíme. Od zastávky k nám je to 333 metrů.

Auto

Na kraji Mariánského náměstí zahnete z Pražské třídy okolo „Vesmíru“ do ulice Holečkova. Projedete jí až na konec a zahnete doprava do ulice Resslova. Po cca. 100 metrech je po levé straně vidět vjezd do zahrady, na jejímž konci stojí žlutý domek. Zde sídlíme.

Z Husovy třídy zahnete u „Kozlovny“ (autobusové zastávky U Zelené ratolesti) do ulice Resslova. Projedete jednu křižovatku a na druhé se dáte mírně doleva, stále po ulici Resslova. Po cca. 100 metrech za druhou křižovatkou je po levé straně vidět vjezd do zahrady, na jejímž konci stojí žlutý domek. Zde sídlíme.

Parkování: Prosíme neparkujte nám v zahradě. Parkujte v přilehlých ulicích – Resslova, Budivojova, Holečkova, Klavíkova, Jiráskovo nábřeží. Možná to bude složitější, ulice jsou často plné, ale i krátká procházka od auta k nám vám dodá energii a uděláte něco pro svoje zdraví a kondici :-)

Lidé s omezeným pohybem mohou zaparkovat přímo v zahradě, po levé straně od vjezdu (mimo prostor cedule „Neparkovat“).